5.9.09

Lulu on the Bridge

Za oknem deszcz, ale staram się nie odpuszczać. Nie będę siedzieć w domu i nie zagrzebię się pod kocem. Dziś wyprawa na drugą stronę Wisły i wizyta na Tattoo Fest, jutro zaś akcja Uwolnij Łacha.
Druga strona miasta to dla mnie wielka niewiadoma. Niby tam pracuję i codziennie przekraczam któryś z warszawskich mostów, ale moje życie odbywa się na lewym brzegu.
Czas na odkrywanie nieznanego.

O stroju - Ta spódnica zdecydowanie przekonała mnie do długości maxi. Aż się zastanawiam gdzie teraz znaleźć cieplejszą maxi skirt. Z kolei sandały to najlepszy nabytek tego lata. Służyły mi na Open'erze, podczas wielokilometrowych spacerów po miastach i bezdrożach i pasowały absolutnie do wzystkiego. Z nimi też się pożegnam z wielkim żalem...

Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket

Zdjecia/Pictures by: Monika H.

Spódnica/Skirt - C&A
T-shirt - H&M
Pasek/Belt - SH
Arafatka/Scarf - od Taty/from my Dad
Sandały/Sandals - Eram


It's raining, but I won't let go. I won't sit at home and I won't hide under the blanket. Today I'm planning to visit other side of the Vistula and see the Tattoo Fest, tomorrow I plan to visit Free Your Clothes party. To be true I hardly know this other part of Warsaw. I work there and I cross the river every day, but my whole life takes place in the left-side Warsaw.
It's time to discover unknown.

about the clothes - this skirt convinved me to maxi length completaly. I wonder where to find wormer maxi skirt for autumn. Sandales were the best buy of this summer. They got me through Opener Festival and all walks in the city and the country. And it fitted absolutely everting. I regret to say goodbye to them...

8 komentarzy:

 1. wyglądasz świetne,bardzo podoba mi się spódnica i to jak ją połączyłaś z resztą :)
  udane zdjęcia!

  OdpowiedzUsuń
 2. Turkusowy kolor jak widać ostatnio bywa zaraźliwym kolorem wśród szafiarek :D A tak btw tytułu Twojego postu - owy film jest na liście moich ulubionych :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Hihi, fotki na moście Gdańskim to 'klasyka'- zawsze wychodzą dobrze :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ładne zdjęcia z perspektywą mostu. Czemu w Łodzi nie ma mostów? czemu w Łodzi nie ma rzeki? chyba tylko jakiejś wody mi tu brakuje ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. świat jest mały :-) także jak kolejny raz mnie gdzies wyhaczysz bądz ja Ciebie to myślę że już szybciej załapiemy kto jest kim ;-) pozdrawiam! Miriam

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak ja dobrze znam ten most ;)
  Bardzo ładnie wygladałas :)

  OdpowiedzUsuń