11.1.09

Etno

Połączenia czerni i brązu dopiero się uczę. Wiem, że to nic nietypowego, ale jeżeli chodzi o dobór kolorów, to wychowanie odnośnie doboru kolorów odebrałam wielce klasyczne, więc niektóre połączenia są dla mnie nadal trudno do przełknięcia. Ale łatwiej przechodzą w towarzystwie bieli.
Krótka bolerkową kurteczkę widziały już dziewczyny w trakcie warszawskiego szafiarskiego minispotakania, jako że miałyśmy się pochwalić zdobyczami. Choć wtedy nie wiedziałam jeszcze z czym ją połączyć, teraz ta kurteczka jest jedną z ulubionych - kończy się idealnie nad talią, a wielkie guziki nadają jej pięknie marynarsko-wojskowy charakter. Dopiąć jej nie mogę (a myślałam, że biust mam niewielki...) ale nie ma co chować pod nią etno tuniki (już prezentowanej). Uwielbiam tą tunikę, bo idealnie chowa mankamenty figury kręgla i pozwala na noszenie rurek. Z moimi ukochanymi wysokimi kozakami.
I nie ważne, że na zewnątrz ślisko i średnio nadają się do prowadzenia samochodu - będę je nosić i już.

etno

krótka kurtka/short jacket - SH/Trifted
Tunika/Tunic - Stradivarius
Jeans - H&M
Kozaki/KneepLenght Boots - Allegro.pl

Matching black and brown is something I’m still learning. I know it’s nothing untypical. But I received quite classic education when it comes to colors, so some colors combination is harder for me to accept than other. This one comes easier for me with white involved.

As for short jacket – some girls saw it during our small meeting in Warsaw, when we were asked to bring one of our “trifting trophies”. Then I did not know what match this jacked with, but now it’s one of my favorites – it ends just above waist and big buttons gives it sailory-military character. I can not button it up (and I thought my bust is rather small…) but there’s no point in hiding ethno tunic (already presented). I love this tunic as it covers all disadvantages of skittle figure and allows me to wear tube jeans. With my favorite knee-length boots. And I don’t care it’s slippery outside and those boots are the worst choice for driving – I will wear them anyway.

8 komentarzy:

 1. podoba mi się :) ta tunika musi być fajna :) szkoda, że słabo ją widać na zdjęciu :/

  OdpowiedzUsuń
 2. wszystko pasuje idealnie a ta kurteczka jest śliczna:) ja ostatnio przeczytałam że do mojej figury nie pasują wszelakie bolerka i krótkie kurteczki....a szkoda bo mam ich sporo:)

  pozdrawiam ciepło

  OdpowiedzUsuń
 3. Bastet: więcej tuniki widać na zdjęciu z sierpnia.

  OdpowiedzUsuń
 4. fajny ten zakiet, ale figura kregla brzmi najlepiej :) i co do prowadzenia w butach na wysokim obcasie ostatnio wybralam sie na przejazdzke i to byl moj pierwszy i ostatni raz, przynajmniej na razie :P koszmar, ale pewnie kwestia przyzwyczajenia.

  OdpowiedzUsuń
 5. Może to nie w temacie, bo nie tyczy się ubrań, ale fryzurę masz doskonałą :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Killercola: yyyy :-) właśnie trochę zmieniłam....

  OdpowiedzUsuń
 7. szkoda ze troszkę słabo ja widać ale prezentuje się bardzo fajnie:-))

  OdpowiedzUsuń
 8. i feel the same way about brown and black sometimes, but i still put them together. the combination i just can't get myself to do though is navy blue and black.
  nice outfit!

  OdpowiedzUsuń